چند وقت پیش در اولین پست این بلاگ یک ویدیو گذاشته بودم که به نظرم یکی از مفید ترین ها در حوزه خودش هست. یادم می آید که قول دادم هر وقت فرصتی پیش آمد آن را زیرنویس کنم تا دوستانی که در حال حاضر زبانشان در حد کافی نیست هم بتوانند با استفاده از همین ویدیو هم که شده زبانشان یا هر چیز دیگری که مد نظر دارند را تقویت کنند.

توضیحاتی کاملا علمی در مورد دوپامین و این که چرا به کاری معتاد می شویم اما به کار های مفید معتاد نمی شویم این ویدئو به بررسی سیستم دوپامین در مغز و در انتها به راهکار های مفید و کاربردی نظیر سم زدایی دوپامین و … می پردازد.

مشاهده این ویدئو به تمام کسانی که میخواهند بتوانند کار های سخت ولی مفید نظیر ورزش کردن درس خواندن و … را راحت تر انجام دهند توصیه می کنم.

و امیدوارم حتی اگر به یک نفر هم شده کمک کند .

پی نوشت : در آینده حتما یک پست در مورد ساخت هاردساب و تفاوتش با ساف ساب رو میزارم چون خودم خیلی برای ساخت هارد ساب سختی کشیدم و به نظرم توی این مورد در هیچ جای وب فارسی کمک چندان مفیدی نیست.

پی نوشت 2 : در حین کمی گشت و گذار در وب به این ویدیو برخوردم که ظاهرا نسخه کاملا فارسی و بومی شده همون کلیپ کانال BETTER THAN YESTERDAY هست که من زیرنویسش کردم ولی چون تند تر از اصلش حرف میزنه شده 9 دقیقه و خب دیگه قطعا بهتره که اینو ببینید:)

 

+1

برچسب گذاری شده در:

, ,